Участь кафедри в роботі екзаменаційної комісії в МТФК

16.06.2023 року відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності «Галузеве машинобудування» освітньої програми «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв».

Захист відбувся на достатньому рівні та при участі членів ЕКК Гончарук Ганни Анатоліївни, доц. кафедри «Технологічне обладнання зернових виробництв» ОНТУ; Рубашного Костянтина Віталійовича, начальник зміни зернового терміналу M.V.Cargo «Neptune»; викладачів коледжу Столярчук Вікторії Валентинівни, Делі Ігоря Івановича. Усі студенти успішно захистилися та підтвердили освітній рівень «молодший бакалавр». Серед випускників слід відзначити захист наступних здобувачів освіти Фуртак Дениса ( він розробляв комплексний дипломний проект), Казаряна Дмитра, Шапошнікова Євгена.

Після завершення захисту, до студентів звернулась Гончарук Г.А. з привітанням успішного завершення навчання та з побажанням впевнено прагнути, ніколи не сумніватися в собі та дорожити своєю мрією. Постійно рухатись за обраним шляхом та не упустити можливість подальшого розвитку та успішного вступу до університету. І найголовніше побажання від усіх МИРНОГО НЕБА!