Ліпін Андрій Павлович
кандидат технічних наук , доцент
Google Scolar
ORCID

ResearcherID
Пошта: armavir62@ukr.net

У 1981 році закінчив Армавірський машинобудівельний технікум за спеціальністю «Інструментальне виробництво» та отримав диплом з відзнакою.
У 1986 році закінчив Одеський політехнічний інститут за спеціальністю «Автомобілі и автомобільне господарство» та отримав диплом з відзнакою.
У 1990 році закінчив аспірантуру Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім.М.В.Ломоносова, захистив кандидатську дисертацію на тему: «Структурно-параметричний синтез регульованих п’ятиланкових зубчато-важильних механізмів» та отримал науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності 05.02.18 – «Теорія механізмів і машин».
У 1996 році отримав вчене звання доцента кафедри Прикладної механіки Одеської державної академії харчових технологій.

Коло наукових інтересів:

1. Дослідження та проектування епіциклічних зубчасто-важільних механізмів в якості приводів ситових та сито-повітряних сепараторів.
2. Дослідження та проектування устаткування для обробки риби і морепродуктів, а саме, конструкцій механізмів для очищення кальмарів від нутрощів.
3. Дослідження та проектування багатофункціональних механізмів, як регульованої, так и стаціонарної структури, дозволяючих автоматично налаштовуватися (адаптуватися) для відтворення заданої множини функції.
4. Підвищення ефективності абразивно-дискової лущильно-шліфувальної машини для обробки різних зернових культур.
5. Кінетостатичне дослідження важільних та зубчасто-важільних механізмів.
6. Дослідження і модернізація хлібопекарського та кондитерського технологічного  обладнання.
7. Теоретичні та експериментальні дослідження по визначенню виробничих умов збирання зернових культур технологічними комплексами.
8. Оцінка ефективності роботи машинно-транспортних комплексів та обґрунтування способів експлуатаційного забезпечення іх запасними частинами.
9. Дослідження працездатності збирально-транспортних комплексів та удосконалювання їх технічного сервісу, а також визначення ефективності їх використання по експлуатаційним та енергетичним показникам.
10. Дослідження режимів роботи газопроводів на ділянці Тарутине – Орлівка.
11. Аналіз и синтез складних технічних систем.

Стажування або підвищення кваліфікації:
У 2017р. отримав посвідчення про підвищення кваліфікації у Вищій школі педагогічної майстерності ОНАХТ.

Має понад 100 наукових публікацій, у тому разі авторські свідотства СРСР, деклараційні патенти України, патенти України на корисну модель та винахід.
Загальний науково-педагогічний стаж: понад 30 років.

Викладає наступні дисципліни: Теорія технічних систем,  Елеватори та склади,  Інструментальні методи наукових досліджень,  Технологічне обладнання галузі